Obec Jenišovice

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

HC Sokol Jenišovice

 

 Párádní začátek a slabší konec znamená výhru nad Chlumětínem 6:2

V sobotu jsme vrátili Štěpánovu porážku z prvního kola i s úroky!

HC Sokol Jenišovice X HC Štěpánov

8:4

Příležitost oplatit Štěpánovu porážku z prvního kola jsme měli tuto sobotu. V kabině se nás nakonec sešlo třináct. Někteří léčící chřipky, ale i tak schopni nastoupit, protože naše marodka začíná být obsáhlejší (populární Popič léčí šrámy od motorové pily, Honzík zobe stále antibiotika, Bártík léčí rameno a David koleno poraněné z posledního zápasu). Naštěstí i tentokrát přijel vyztužit obranu Karel Novák, takže nám nic nebránilo se do soupeře pořádně zakousnout.

Před vhazováním jsme si ještě připomněli katastrofální nástup do předchozího vzájemného zápasu a jde se na věc. Že tentokrát to bude jiný zápas, jsme naznačili hned v úvodu. Parádním pasem do jízdy mě našel právě Karel a tak se mi daří dát úvodní branku hned v prvním střídání. Brzké vedené nás uklidnilo a my předváděli parádní hru jak v útoku, tak v obraně. Druhou brankou se blýsknul Sajmon, který se před branku vrhnul doslova po hlavě a v pádu zavěsil. Za pár minut máme příležitost přesilové hry, kterou přetaví v další branku Roman Šmejda, když si sjede od modré před branku a tam nedá obraně soupeře šanci. To co se stalo ale potom, předčilo očekávání všech přítomných. Na steč se vydal dnes hrající v útoku jinak kovaný obránce Péťa ,, Astašíno ,, Stach! Počkal si na červené na přihrávku a řítil se sám na brankáře. Mezi kruhy zkušeně počkal na skulinku mezi betony a tvrdou ranou švihem upravil na 4:0! Mrzí mě, že zrovna tato branka není na videu, ale jako důkaz máme foto. Nám nezbývá nic jiného než poblahopřát a popřát další takové momenty. První třetina byla tedy parádně odmakaná a my se už těšili na druhou.

V té nás nejprve zabrzdil první úspěch Štěpánova, ale i tak se nám daří diktovat tempo a vývoj zápasu. Přichází totiž další přesilová hra, která končí skvostnou kombinací a kotoučem, který putuje po ose Milan Stach, J.Šrůt, já, Roman Šmejda a tečující Šáfa, v síti. Další v pořadí šestá branka padla po individuální akci Cecka, ten si sebral na vlastní modré puk, protáhl se jako lasička podél mantinelu a naservíroval ho Zdenovi číhajícímu před brankou. Ten se zachoval jako rutinér a nedal brankáři nejmenší šanci. Do konce třetiny přidám ještě sedmou branku po výborném pasu od Milana Stacha a o přestávce si tak můžeme užívat parádního vedení 7:1.

Poslední dějství jsme bohužel už odflákli a nechali Břízku napospas útočníkům v černém. Z naší strany stojí za zmínku pouze poslední osmá branka. Tu vstřelil dnes parádně hrající Jarda Šrůt po rychlém protiútoku. Je tu konec zápasu a my slavíme výhru 8:4, jak už jsem napsal, rozdíl mohl být větší, kdybychom konec totálně neodflákli. Do vyrovnané tabulky si tedy připisujeme další dva body a těšíme se na další zápas, který odehrajeme v neděli 15.1. v 18:30 proti Chlumětínu.

Na závěr musím ještě zmínit ,,malýho Fořta,, Zajdu, který vypomohl Řepníkům otočit zápas s Otradovem z 3:0 na 3:4! V tomto zápase byl oporou a pomohl chytit i trestné střílení! gratulujeme     

 

 

 

 

http://www.hcjenisovice.estranky.cz/

 

kontakt:

e - mail: hcjenisovice@seznam.cz

vedoucí mužstva:

 Vladimír Zajíček
 

tel.: 731 388 526

 

Patička stránky

Webové stránky pro obce provozuje Obce na webu s.r.o. | copyright © 2018 Obec Jenišovice | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek | RSS | Tisk | Textová verze | Administrace