Obec Jenišovice

Obsah stránky

Výstava ručních prací a Zpívání u Vánočního stromku 2012

     "Zpívání u Vánočního stromu" se stalo v naší obci tradicí. V sobotu 1. 12. 2012 v 18 hodin jsme se sešli na návsi v Jenišovicích, kde byl slavnostně rozsvícen "Vánoční strom". I letos nám koledy zahrála Barevná muzika. Starosta obce Lubomír Svatoš popřál klidné vánoční svátky a mohli jste si pochutnat na koláčcích.
 
P01 Barevná muzika a Vánoční strom.j
  
   Ženy uspořádaly v budově bývalé školy "Vánoční výstavu". Měli jste příležitost si prohlédnout případně zakoupit výrobky a vánoční dekorace občanů z našich obcí a blízkého okolí. Příjemnou atmosféru dokreslila vůně cukroví a výborného punče.
PB03 - Vánoční zátiší.jpg
Více foto z akce viz. fotogalerie.

Vložený dokument

Datum a čas: 20.12.2012 13:45
Napsal: O.Ú. Jenišovice
Kategorie: Kulturní akce

Patička stránky

Webové stránky pro obce provozuje Obce na webu s.r.o. | copyright © 2020 Obec Jenišovice | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek | RSS | Tisk | Textová verze | Administrace