Výstava ručních prací a výrobků - informace, pozvánka

pátek, 20. listopad 2015 | Kulturní akce

VÝSTAVA RUČNÍCH PRACÍ A VÝROBKŮ

Opět se sešel rok s rokem a blíží se Vánoce.

Již po několik let nám Ženy z Jenišovic zpříjemňují předvánoční čas, který je pro většinu z nás tak trochu hektický, uspořádáním Výstavy ručních prací a výrobků v budově bývalé školy v Jenišovicích, kde máme možnost se chvíli zastavit, inspirovat se, pořídit drobné dárečky pod stromeček nebo jen tak pro radost, posedět, popovídat si a při tom ochutnat připravené malé občerstvení a speciální vánoční punč.

Jinak tomu nebude ani letos, proto bychom rádi touto cestou oslovili Vás šikovné občany ze všech našich místních částí, ale i přespolní, aby jste se nezdráhali, připravili si a přinesli své výrobky a ruční práce, kterými si krátíte volný čas během roku, k vystavení, popřípadě k prodeji.

Dále bychom chtěli oslovit i drobné podnikatele z našich obcí a nabídnout jim možnost prezentace jejich činnosti v době  konání výstavy.

Výstava se letos bude konat od pátku 11. 12. 2015 do soboty 12. 12. 2015. V sobotu se ještě můžeme těšit na již tradiční Zpívání u Vánočního stromku v Jenišovicích s Barevnou muzikou a kapelníkem panem Machačem.

Instalace výstavy bude probíhat ve středu 9. 12. a ve čtvrtek 10. 12., vždy od 17:00 do 19:00 hodin.

Své výrobky a materiály k vystavení můžete nosit již od pondělí 7. 12. na Obecní úřad nebo do bývalé školy ve dnech instalace výstavy. Jiný termín je možné domluvit na telefonu: 469 671 553 nebo 737 30 92 40.

Děkujeme.

Výstava 2015