Hlasujte pro Vesnici roku 2015 - celostátní kolo

Vesnice roku 2015 – cena veřejnosti

Letošní ročník soutěže Vesnice roku se blíží do svého finále. Zapojte se i vy a pomocí internetového hlasování vyberte svou Vesnice roku 2015.

Ve dnech 30. srpna až 5. září 2015 bude probíhat hodnocení celostátního kola soutěže. Všech třináct finalistů krajských kol bude v tomto termínu navštíveno hodnotitelskou komisí. Do hlasování se však může zapojit i široká veřejnost, která může rozhodnout o vítězi kategorie cena veřejnosti. Pro své favority můžete hlasovat na stránkách soutěže Vesnice roku (http://www.vesniceroku.cz/o-soutezi/isoutez) od 24. srpna do 18. září 2015. Vyhlášení výsledků proběhne 19. září v Luhačovicích.

Datum a čas: 25.08.2015 13:34
Kategorie: Ostatní

Stránky provozuje Obce na webu s.r.o. | copyright © 2017 Obec Jenišovice | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek | RSS | Tisk | Textová verze | Administrace