Víkendové akce 8. - 9. 4. 2017

• 1. Spolek Mravínnám zve všechny občany, zastupitele i přespolní k účasti na sběru odpadu v obecním sadě v Mravíně. Jde o koncentrovaný odpad  tzv. černou skládku.

Sběrem se zapojujeme do 2. ročníku akce "Ukliďme svět, ukliďme Česko 2017" s podporou ČSOP.

Sraz je v sobotu 8. dubna v 9 hodin v obecním sadě v Mravíně.

S sebou vezměte pracovní oblečení, pevnou obuv a rukavice. Případně svačinu, nápoj a fotoaparát.

Věříme, že se tato akce vydaří a bude povzbuzením pro další projekty v naší obci.

2. ČČK Štěnec, Mravín pořádá v obecním domku ve Štěnci další tvoření pro děti s Luckou a to tuto neděli od 9 hodin. S sebou si děti mají vzít vyfouklá vajíčka a misku na pšenici. Všechny děti jsou srdečně zvány.

3. TJ Sokol Jenišovice zve příznivce fotbalu na mistrovské utkání, které sehrají naši fotbalisti s mužstvem Stolan tuto neděli 9. 4. od 16 hodin na hřišti v Jenišovicích.

Datum a čas: 07.04.2017 10:54
Kategorie: Kulturní akce

Stránky provozuje Obce na webu s.r.o. | copyright © 2017 Obec Jenišovice | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek | RSS | Tisk | Textová verze | Administrace